SVADOBNÝ BARMAN

SLUŽBY

Aby ste mali predstavu, ako funguje náš bar catering Svadobný barman, čo všetko zabezpečíme, aké cocktails budeme pripravovať, na čo sa môžete spoľahnúť, a prečo práve Váš svadobný barman.

Vašej svadbe sa budeme snažiť maximálne prispôsobiť, preferujeme osobné stretnutie, prípadne tel. rozhovor, kde Vám vysvetlíme ako náš svadobný Bar catering funguje a čo všetko zabezpečíme.

Celý priebeh bude bezstarostný.

Množstvo drinkov

Na výber je z niekoľkých základných balíkov, ktoré Vám zašleme po vyplnení kontaktného formuláru. Vy si zvolíte počet drinkov pre Vašich hostí, samozrejme rátame aj s variantou, že Vaším hosťom budú naše drinky chutiť, preto zabezpečíme dostatok surovín na väčšie množstvo drinkov - počet naviac si volíte počas svadby.

Druhy drinkov

Miešané drinky nájdete v sekcii COCKTAILS, na každú sezónu vyberáme trendy cocktails a samozrejme aj overenú klasiku. Pokiaľ máte svoje obľúbené cocktails, zaradíme Vám ich do Vášho svadobného menu, stačí s nami túto možnosť skonzultovať.

Trvanie cateringu

Dĺžka bar cateringu - Svadobný Barman závisí v prvom rade od počtu cocktails, samozrejme ale s Vami skonzultujeme celý priebeh, aby sme všetko prispôsobili Vášmu programu. Ideálny čas pre využitie barmana na svadbe odporúčame medzi 18.00 - 23.30

napojaky s.r.o © 2014; Váš svadobný barman; Napojaky s.r.o., Zakvášov 1522/33-5, 017 07, Považská Bystrica, IČO: 47336277, DIČ: 2023816971, phone: +421(0)902108034;

e-mail address: : barman.office@gmail.com Find us on instagram : @svadobny barman

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now